[Home] Zpět na první stránku

 

PYŽAMO-PAPUČOVÝ BÁL 12.3.2016

 

Pořadatel, text a foto členky i nečlenky Českého svazu žen Lověšice

 

 

 

 

Na stopadesát lidí se už nemohlo dočkat soboty 12.3.2016 – v tento památný den se konal už sedmý ročník Pyžamo-papučového bálu v Dělnickém domě v Lověšicích. Členky i nečlenky místního Svazu žen byly vzorně nastoupeny v nočním úboru na všech frontách. U vchodu, u tomboly-štěstíčka, za barem i v kuchyni. U piva byla situace horší, tam chlapci podcenili úbor. Následně toho litovali a styděli se. Dobře jim tak.

 

 

 

Tancovat se začalo okamžitě při tónech první písničky, kterou se představila kapela Roky. Hráli parádně a zavděčili se všem věkovým skupinám.

Jako vsuvku jsme uvítali místní kapelu mladých umělců Four Roses (4 violloncelistky + nový bubeník tělem i duší). Přesvědčili, že jsou rok od roku lepší a ovace si zasloužili.

 

 

Naprosto nečekaným, a přede všemi utajovaným překvapením, bylo vystoupení místních mužů. Poprvé v historii! Náročná show si vyžádala 2 (slovy dvě) až 3 (slovy tři) zkoušky. Domácím přišli na výpomoc kamarádi až z daleké Horní Moštěnice. Nádech erotiky! Obrovský aplaus!!

 

 

 

Podobně nejspíš smýšleli i tradiční hosté z Troubek, ti připluli ze záplavové oblasti coby spermie a o vítězi bylo rozhodnuto!

Tím to ovšem neskončilo, reklama na Clavin ovlivnila i místní občany, kteří svou maskou vytvořili věrnou kopii. O zkušenostech s účinky tohoto léku bohužel nepadlo ani slovo.

 

 

Úžasnou novinkou, která se okamžitě ujala, byl Fotokoutek na galerce. Každý se chtěl vyfotit ve svém úboru, ke kterým děvčata nachystala i vtipné doplňky a strandovní cedulky s nápisy, např.: pyžamo po dědovi... přece ho nevyhodí, ...dneska nendu dom, ...zbytečně parádní bál atd. Součástí byla i fotosoutěž o nejvíc laiků na sociální síti FB o lístek na příští bál. Zdarma. No, dveře na galerku se nezavřely. Super HIT letošních bálů a plesů v okolí.

 

 

 

Tombola byla opět bohatá, kromě klasiky se vyhrával i dort z WC papíru, nosní vysavač ETA, celý z papírových kapesníčků. Okamžitá transplantace obličeje pro dvě osoby nebo Andělsko-mikulášský obleček – spodní prádlo, prádélko, no spíš prádličíčko. No užili jsme si náramně, všechno jsme vypili, všechno jsme snědli a domů jsme šli vyblbnutí, vytancovaní a šťastní. A o to šlo.